ارتعاشی شورتی – شما با فرآیند له له زدن برای اطلاعات بیشتر با پوشیدن این انگیز و سرگرم کننده لباس زیر

[ad_1]

بحث در مورد افشای خود را در ! خوب ارتعاشی, شرت, تا به حال این سهم عادلانه از نظارت عمومی از اواخر. این بازی یک نقش محوری در اخیر نبرد دو جنس کمدی “حقیقت زشت”. سرب شخصیت زن است که با پوشیدن یک جفت از این در یک رستوران که از راه دور کنترل می شود به دست اشتباه است. پسر جوان کنجکاو می یابد از راه دور و درآمد حاصل را به بازی با سوئیچ. این را می فرستد ما زن قهرمان به جمعیت کثیری از غیر قابل کنترل لذت بسیار به bemusement از اینجا همکار شام و تفریحی از مخاطبان است.

ارتعاشی شورتی نیز در برجسته نشان می دهد محبوب مانند اپرا و Tyra. در بین giggles و حیرت این نشان می دهد مشخص شده اند که چگونه این undergarments پس به صحبت می کنند و برخی از ویژگی های به نگاه کردن به. این مقاله اشاره خواهد شد برخی از این ویژگی ها است.

ارتعاشی شورت مانند هر قطعه دیگر از لباس زیر. تنها تفاوت این است که وجود یک کیسه کوچک یا جیب در جلو لباس. این طراحی شده است به خانه ارتعاشی دستگاه. ارتعاشی دستگاه می توان به افراد نیازهای شخصی.

وجود دارد کاملا در انواع طرح و رنگ برای این نوع از لباس. مثلا شلاق زدن طراحی شده است بسیار محبوب و اجازه می دهد پوشنده لباس به لباس در لباس های برشی و یا لباس تنگ اتصالات. نیز وجود دارد سرگرم کننده و لاسی طرح مانند ببر چاپ ، پوشیدن ببر چاپ (و یا هر الگوی که برای ماده) می تواند در تغییر خلق و خوی از پوشنده لباس و یا شریک زندگی خود را.

یکی دیگر از توجه و زمانی که ویبره, شورتی, کنترل از راه دور است یا نه. داشتن یک کنترل از راه دور بهترین گزینه به عنوان آن را می دهد پوشنده انعطاف پذیری بیشتر و حتی می تواند تبدیل به یک بازی با شریک زندگی خود را. بنابراین با یک کنترل از راه دور شما می توانید کنترل که panties فعال خواهد شد و بدون تعمق به خود شلوار یا دامن. پس از آن می تواند ایده آل در یک محل عمومی مانند در محل کار و یا در یک مرکز (بود خرید مواد غذایی تا به حال بسیار سرگرم کننده؟).

و یا شما می توانید آن را به شریک زندگی خود را و آنها می توانید تصمیم بگیرید زمانی که شما باید پیچ و تاب خوردن و جیغ. دوباره این می تواند انجام شود در حفظ حریم خصوصی از خانه خود و یا در یک محل عمومی مانند یک حزب است. بازی یک بازی شبیه به این در یک حزب می تواند در تقویت یا ادویه تا رابطه شما آن را به عنوان یک راز است که فقط شما دو نفر به اشتراک بگذارید. و آن را بسیار تظاهرات عمومی از تعهد خود را به هر یک از دیگر. برخی از این دستگاه های از راه دور کار می کنند در حدود 30 تا 50 فوت دور تا شریک زندگی خود را حتی می تواند عادلانه و دور از شما.

[ad_2]